HaberlerGündemMuğla'da Suç Örgütü Operasyonu

Muğla'da Suç Örgütü Operasyonu

Muğla'nın Milas ve Marmaris ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda tefecilik yaptıkları iddia edilen 6 kişi gözaltına alındı.

Muğla'da Suç Örgütü Operasyonu
Muğla'nın Milas ve Marmaris ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda tefecilik yaptıkları iddia edilen 6 kişi gözaltına alındı.

Muğla Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin ihbar üzerine Milas ve Marmaris'te ev ve iş yerine operasyon düzenlediği, operasyonda suç örgütü kurup tefecilik yaptıkları iddiasıyla 6 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Gözaltına alınan şüphelilerin ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, örgütlü olarak tefecilik yapmak" suçlarından adliyeye sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Kar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldıKar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldı​İBB Metrobüs seferlerinde ve otobüs tabelalarında güncelleme yapacak​İBB Metrobüs seferlerinde ve otobüs tabelalarında güncelleme yapacakBATÜ öğrencisi Polonya’da şampiyon olduBATÜ öğrencisi Polonya’da şampiyon olduSibirya soğuklarında hareket halindeki araçlar dondu, ısınmak için zorlanan araç alev aldıSibirya soğuklarında hareket halindeki araçlar dondu, ısınmak için zorlanan araç alev aldıAdıyaman'da kapalı köy ve mezra yollarını açma çalışmaları devam ediyorAdıyaman'da kapalı köy ve mezra yollarını açma çalışmaları devam ediyor
SIRADAKİ HABER