HaberlerGündemMuğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldı

Muğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Marmaris ilçesi Yeşilova Körfezi açıklarında can salı içerisindeki düzensiz göçmenlerin kurtarıldığını açıkladı.

Muğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığından yapılan açıklamada, dün saat 12.35'te Yeşilova Körfezi açıklarında bir grup düzensiz göçmenin bilgisi alındığı belirtildi.

Görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu, Yunanistan unsurlarınca Türkiye Karasularına bırakılan can salı içerisindeki 12 düzensiz göçmenin karaya çıkarıldığı ifade edildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER