HaberlerGündemMSB'den Kilis'e düşen roketle ilgili açıklama

MSB'den Kilis'e düşen roketle ilgili açıklama

Milli Savunma Bakanlığı, Kilis merkeze Suriye’den (PYD Bölgesi) iki roket atıldığını belirtti.

MSB'den Kilis'e düşen roketle ilgili açıklama

Suriye'den atıldığı tespit edilen 2 roket mermisi düşerken olayda ölen ve yaralanan olmadı. Konuyla ilgili olarak MSB'den yapılan açıklamada "Suriye'den atıldığı belirlenen roketler Kilis'te boş araziye düşmüştür. Olayda yaralanan vatandaşımız olmamıştır." denildi.

Açıklamanın devamında, "RF tarafına ateşin durdurulması için bildirimde bulunulmuş, belirlenen hedefler derhal ateş altına alınmıştır. Bölgedeki birliklerimiz ikaz edilmiştir. Gelişmeler takip edilmektedir." ifadeleri yer aldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER