HaberlerGündemMilli Savunma Bakanı Akar İngiliz mevkidaşıyla görüştü

Milli Savunma Bakanı Akar İngiliz mevkidaşıyla görüştü

​Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı öncesinde İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile telefonda görüştü.

Milli Savunma Bakanı Akar İngiliz mevkidaşıyla görüştü

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Akar ile Wallace arasındaki görüşmede; ikili ve bölgesel savunma ve güvenlik ile savunma sanayiinde iş birliği konularında görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi.

Açıklamada, "İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, bölücü terör örgütü PKK tarafından Gara'da şehit edilen personel ve vatandaşlarımız için başsağlığı dileklerini de iletti." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Bağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyorBağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyorVan’da güvenlik korucularından oluşan "Çığ Timi" kurulduVan’da güvenlik korucularından oluşan "Çığ Timi" kurulduMilli Eğitim Bakanı Çorum'da toplu açılış törenine katıldıMilli Eğitim Bakanı Çorum'da toplu açılış törenine katıldıTerhis olan asker memleketine dönerken trafik kazasında can verdiTerhis olan asker memleketine dönerken trafik kazasında can verdiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildi
SIRADAKİ HABER