HaberlerGündemMilli Savunma Bakanı Akar'dan Yargıtay'a ziyaret

Milli Savunma Bakanı Akar'dan Yargıtay'a ziyaret

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin'i ayrı ayrı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Milli Savunma Bakanı Akar'dan Yargıtay'a ziyaret

Bakan Akar, ilk olarak Yargıtay'a giderek Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ile bir araya geldi. Bakan Akar, sonrasında ise Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin ile görüştü.

Milli Savunma Bakanı Akar'dan Yargıtay'a ziyaret

Bakan Akar, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin'e yeni görevlerinde başarı dileklerini iletti.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da 2020 yılında bin 934 nikâh kıydıAdıyaman'da 2020 yılında bin 934 nikâh kıydıŞanlıurfa’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştiŞanlıurfa’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştiİstanbulkart'a HES kodu eşleşmesi yapamayan vatandaşlar toplu taşımaya binemediİstanbulkart'a HES kodu eşleşmesi yapamayan vatandaşlar toplu taşımaya binemediİstanbul'da "Değnekçilik" yapan şahıs yakalandıİstanbul'da "Değnekçilik" yapan şahıs yakalandıUyuşturucu ve kaçak sigara ele geçirildi: 26 gözaltıUyuşturucu ve kaçak sigara ele geçirildi: 26 gözaltı
SIRADAKİ HABER