HaberlerGündemMilletvekili Demirkaya’dan Kabe açıklaması: “Alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum”

Milletvekili Demirkaya’dan Kabe açıklaması: “Alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum”

Cinsel sapkın grubunun Kabe-i Muazzama’ya karşı sergiledikleri saygısızlığa tepki gösteren AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, “Hadsiz ve alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum.” dedi.

Milletvekili Demirkaya’dan Kabe açıklaması: “Alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum”

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe-i Muazzama’ya yapılan saygısızlığa sert tepki gösterdi.

Milletvekili Demirkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Boğaziçi Üniversitesi önünde kıblemiz Kabe’ye yönelik yapılan hadsiz ve alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum. Kabe, tüm insanlık değerleri için yüceliğin ve emniyetin sembolüdür. Kabe’yi muazzama kalbimiz ve şerefimizdir.”

İLGİLİ HABERLER

56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladıTarım işçileri taşıyan minibüs devrildi:12 yaralıTarım işçileri taşıyan minibüs devrildi:12 yaralıDiyarbakır'da kaza: 2'si ağır 3 yaralıDiyarbakır'da kaza: 2'si ağır 3 yaralıAkdeniz'de 4.1 büyüklüğünde deprem Akdeniz'de 4.1 büyüklüğünde depremGeçen yıl Ege ve Akdeniz'de 12 bin 655 düzensiz göçmen kurtarıldıGeçen yıl Ege ve Akdeniz'de 12 bin 655 düzensiz göçmen kurtarıldı
SIRADAKİ HABER