HaberlerGündemMidyat'ta soba zehirlenmesi: Aynı aileden 2’si ağır 5 kişi hastaneye kaldırıldı

Midyat'ta soba zehirlenmesi: Aynı aileden 2’si ağır 5 kişi hastaneye kaldırıldı

Mardin’in Midyat ilçesinde meydana gelen soba zehirlenmesinde 2’si çocuk 5 kişilik aile hastanelik oldu.

Midyat'ta soba zehirlenmesi: Aynı aileden 2’si ağır 5 kişi hastaneye kaldırıldı

Edinilen bilgilere göre Merkez Seyitler Mahallesi 617.Sokaktaki evlerinde yaşayan 5 kişilik Akıncı ailesi, sobadan sızan karbon monoksit gazı nedeniyle fenalaştı.

Sabah 04.00’te haber verilmesi üzerine olay yerine 112 acil sağlık ekipleri intikal etti.  Sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından durumu ağır olan Mehmet Salih ((42) ve Kader Akıncı (39) ambulanslarla Midyat Devlet hastanesine kaldırıldı.Sobadan sızan gazdan etkilenen çocukları Mustafa (8), Bilal (16) ve Selman Akıncı (12) ise polis ekibi otosuyla hastaneye kaldırıldı.

Tedavi altına alınan 5 kişilik aileden çocukların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, durumları ağır olan Salih ve Kader Akıncı çiftinin Diyarbakır’a sevk edildiği belirtildi.Olay ile ilgili inceleme sürüyor. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER