HaberlerGündemMhp Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker'in Oda Ve Kurum Ziyaretleri

Mhp Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker'in Oda Ve Kurum Ziyaretleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Bozüyük'teki bazı kurum ve odaları ziyaret etti.

Mhp Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker'in Oda Ve Kurum Ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Bozüyük'teki bazı kurum ve odaları ziyaret etti.

Bahattin Şeker'e ziyareti sırasında İlçe Başkanı Murat Köftecioğlu, İl Genel Meclis Üyesi İ. Zeki Uyanık, Kadın Kolları Başkanı Pervin Tepe ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Şeker, göreve kısa süre önce başlayan Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Emin Şahin'i makamında ziyaret etti. Emin Şahin Milletvekili Şeker'i kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Sıcak bir sohbet havasında geçen ziyarette Emin Şahin, göreve gelişi ve çalışmalarıyla ilgili olarak Bahattin Şeker'e bilgiler verdi. Karşılıklı söyleşinin ardından ziyaret hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.

Ardından yine göreve kısa bir süre önce gelen Bozüyük Dolmuşçular Derneği Başkanı Köksal Gacır ve yönetim kurulu üyeleri dernek lokalinde ziyaret edildi. Dolmuşçuların çalışmaları ve sıkıntılarıyla ilgili bilgi alan Şeker, "Hakikaten zorlu bir iş yapıyorsunuz. Allah kolaylık versin" dedi.

Karşılıklı sohbette, Dernek Başkanı Köksal Gacır, dolmuşların çalışmalarıyla ilgili olarak Bahattin Şeker'i bilgilendirdi. Karşılıklı söyleşinin ardından her iki tarafında ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmesiyle ziyaret sonlandı.

İLGİLİ HABERLER

AİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldı
SIRADAKİ HABER