HaberlerGündemMevsimlik tarım işçilerinin çocuklarına mont yardımı yapıldı

Mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarına mont yardımı yapıldı

Adana İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce yürütülen kampanya çerçevesinde, tarım işçilerinin çocuklarına mont yardımında bulunuldu.

Mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarına mont yardımı yapıldı

Hayırseverlerin desteğiyle Adana’nın Karataş ilçesi İsahacılı köyünde gerçekleşen mont dağıtımına Adana İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammed Ali Tekin de katıldı. Müdür Tekin, tarım işçilerinin çocuklarına mont dağıttı.

Köydeki 30 çocuğa mont yardımı yapılırken Adana İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri de çiftçilerin gelişimi için eğitim seminerleri düzenliyor.

Tarım işçilerinin yaz-kış demeden sürekli çalıştığını vurgulayan Adana İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammed Ali Tekin, yardım faaliyetlerini arttıracaklarını ifade etti.

Adana’nın tarımda daha aktif olacağı bir döneme girdiğini belirten Tekin, “Çiftçilerimizin çiftçilik yapmasını sağlamamız gerekiyor. Tarımla alakalı sorun ve taleplere kanunlarımız çerçevesinde çözüm üretiyoruz. Allah’ın izniyle tarım işçilerimizin çocuklarına da yardımlarımızı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER