HaberlerGündemMetruk evde çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti

Metruk evde çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti

Adana'nın merkez Seyhan ilçesi Tepebağ Mahallesinde bulunan 2 katlı metruk bir evde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri bir erkek cesediyle karşılaştı.

Metruk evde çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti

Tepebağ Mahallesinde bir süredir kullanılmayan müstakil bir evde, elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangının kısa sürede büyümesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi.

Yangına müdahale etmek için olay mahalline gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdükten sonra yaptıkları incelemede yanmış bir erkek cesediyle karşılaştı.

Henüz kimliği belirsiz olan erkek cesedi, otopsi işlemleri için cenaze nakil aracıyla Adana Adli Tıp Kurumuna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştü​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdur​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdurGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıKudüs, Müslümanlar açısından akidevi bir meseledirKudüs, Müslümanlar açısından akidevi bir meseledir
SIRADAKİ HABER