HaberlerGündemMetruk binada çıkan yangın halkı tedirgin etti

Metruk binada çıkan yangın halkı tedirgin etti

​Elazığ'da deprem sonrası boşalan binalarda çıkan yangın halkı tedirgin ediyor.

Metruk binada çıkan yangın halkı tedirgin etti

Yangın, Nailbey Mahallesi'nde saat 12.30 sıralarında metruk bir binada çıktı. Depremde hasar gördüğü gerekçesiyle boşaltılan bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kentte metruk binalarda sık sık çıkan yangın halkı tedirgin etmeye başladı.

Yangını fark eden mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı.

24 Ocak 2020'de meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde hasar gören birçok bina tedbir amacıyla boşaltılmıştı. Mahalle sakinleri, metruk binaların madde bağımlılarının mekanı haline geldiğini yetkililerin çözüm bulmalarını istedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER