HaberlerGündemMeteorolojiden kuvvetli rüzgâr uyarısı

Meteorolojiden kuvvetli rüzgâr uyarısı

​Meteoroloji 15'inci Bölge Müdürlüğü, bu akşam saatlerinden itibaren Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illeri için kuvvetli rüzgâr uyarısı yaptı.

Meteorolojiden kuvvetli rüzgâr uyarısı

Meteoroloji 15'inci Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bu akşam saatlerinden yarın gece saatlerine kadar Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerinde görülecek rüzgarların kuvvetli olması beklendiği belirtildi.

Kuvvetli rüzgâr sonucu meydana gelebilecek ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıda bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER