HaberlerGündemMeteorolojiden kuvvetli rüzgâr uyarısı

Meteorolojiden kuvvetli rüzgâr uyarısı

​Meteoroloji 15'inci Bölge Müdürlüğü, bu akşam saatlerinden itibaren Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illeri için kuvvetli rüzgâr uyarısı yaptı.

Meteorolojiden kuvvetli rüzgâr uyarısı

Meteoroloji 15'inci Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bu akşam saatlerinden yarın gece saatlerine kadar Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerinde görülecek rüzgarların kuvvetli olması beklendiği belirtildi.

Kuvvetli rüzgâr sonucu meydana gelebilecek ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıda bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER