HaberlerGündemMeteorolojiden İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

Meteorolojiden İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, İstanbul-Kocaeli ile Sakarya-Yalova çevrelerinde kuvvetli ve yer yer yoğun kar yağışı beklendiğini duyurdu.

Meteorolojiden İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden yapılan son tahmin ve değerlendirmelere göre, bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek.

Yağışların, İstanbul ile Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinde kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Hava sıcaklığının mevsim normalleri altında seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgârın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinden sonra kuzey ve batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olarak (30-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER

Son bir yıl içindeki boşanma olaylarından 124 bin çocuk etkilendiSon bir yıl içindeki boşanma olaylarından 124 bin çocuk etkilendiAdıyaman'da izinsiz kazı yapan şahıslar hakkında yasal işlem yapıldıAdıyaman'da izinsiz kazı yapan şahıslar hakkında yasal işlem yapıldıBatman’da eş zamanlı kumar baskınıBatman’da eş zamanlı kumar baskınıCovid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorCovid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorİmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?İmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?
SIRADAKİ HABER