HaberlerGündemMeteorolojiden İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

Meteorolojiden İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, İstanbul-Kocaeli ile Sakarya-Yalova çevrelerinde kuvvetli ve yer yer yoğun kar yağışı beklendiğini duyurdu.

Meteorolojiden İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden yapılan son tahmin ve değerlendirmelere göre, bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek.

Yağışların, İstanbul ile Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinde kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Hava sıcaklığının mevsim normalleri altında seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgârın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinden sonra kuzey ve batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olarak (30-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER