HaberlerGündemMeteorolojiden fırtına ve kar yağışı uyarısı

Meteorolojiden fırtına ve kar yağışı uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu geçecek. Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde yoğun kar yağışı bekleniyor.

Meteorolojiden fırtına ve kar yağışı uyarısı

Marmara'nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Antalya, Konya ve Karaman çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların, Akdeniz ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, Marmara'nın kuzeydoğusu ile Batı Karadeniz kıyılarında kar sağanağı, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altındakiler için uygulanan toplu taşıma yasağı kalktıİstanbul'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altındakiler için uygulanan toplu taşıma yasağı kalktıDaru-l Erkam Hafızlık Kur'an Kursu hayırseverlerin desteğini bekliyorDaru-l Erkam Hafızlık Kur'an Kursu hayırseverlerin desteğini bekliyorÖNDER’in kurucusu Yahya Kutluoğlu vefat ettiÖNDER’in kurucusu Yahya Kutluoğlu vefat ettiBitlis Valiliğinden maske ve mesafe denetimiBitlis Valiliğinden maske ve mesafe denetimiBitlis'te uyuşturucu operasyonuBitlis'te uyuşturucu operasyonu
SIRADAKİ HABER