HaberlerGündemMeteorolojiden 5 İl İçin Yağış Uyarısı

Meteorolojiden 5 İl İçin Yağış Uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ, Malatya, Bingöl, Adıyaman ve Tunceli'de sağanak yağış beklendiğini bildirdi.

Meteorolojiden 5 İl İçin Yağış Uyarısı

Açıklamada, Adıyaman ve çevrelerinin ise öğle saatlerinden itibaren yer yer aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceğinin tahmin edildiği aktarıldı.

Hava sıcaklarının mevsim normallerinin 6-10 derece üzerinde olacağının belirtildiği açıklamada, rüzgârların güneyli yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette esmesinin beklendiği ifade edildi.

Elazığ Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde olmasından dolayı karların erimesiyle çığ ve su baskınlarına karşı uyarıda da bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER