HaberlerGündemMeteorolojiden 4 il için fırtına ve kar uyarısı

Meteorolojiden 4 il için fırtına ve kar uyarısı

Meteoroloji 14. Bölge Müdürlüğü, Van, Muş, Bitlis ve Hakkâri için kuvvetli yağış ile fırtına uyarısı yaptı.

Meteorolojiden 4 il için fırtına ve kar uyarısı

Açıklamada, özellikle sabah saatlerinde buzlanma ve don, görüş mesafesinde azalma, eğimi dik yamaçlarda çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Hava sıcaklığının hissedilir derecede azalacağı bölgede, rüzgâr güneyli yönlerden saatte 50-70 kilometre kuvvetinde esecek.

Yüksek kesimlerde fırtına beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmelerine karşı da dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER