HaberlerGündemMeteorolojiden 4 il için fırtına ve kar uyarısı

Meteorolojiden 4 il için fırtına ve kar uyarısı

Meteoroloji 14. Bölge Müdürlüğü, Van, Muş, Bitlis ve Hakkâri için kuvvetli yağış ile fırtına uyarısı yaptı.

Meteorolojiden 4 il için fırtına ve kar uyarısı

Açıklamada, özellikle sabah saatlerinde buzlanma ve don, görüş mesafesinde azalma, eğimi dik yamaçlarda çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Hava sıcaklığının hissedilir derecede azalacağı bölgede, rüzgâr güneyli yönlerden saatte 50-70 kilometre kuvvetinde esecek.

Yüksek kesimlerde fırtına beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmelerine karşı da dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Kaza kırım nedir? Uçak ve helikopterde kaza kırım ne anlama gelir?Kaza kırım nedir? Uçak ve helikopterde kaza kırım ne anlama gelir?Şanlıurfa'da park halindeki araç kundaklandıŞanlıurfa'da park halindeki araç kundaklandıGaziantep Valiliği Ardıl Barajı ile ilgili iddiaları yalanladıGaziantep Valiliği Ardıl Barajı ile ilgili iddiaları yalanladıGünde binlerce ziyaretçinin uğradığı Somuncu Baba Türbesi'nde sessizlik hâkim!Günde binlerce ziyaretçinin uğradığı Somuncu Baba Türbesi'nde sessizlik hâkim!Süt akrabalığını oluşturan emme yaşı ve miktarıSüt akrabalığını oluşturan emme yaşı ve miktarı
SIRADAKİ HABER