HaberlerGündemMeteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Meteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Avrupa Yakası'nda Silivri, Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de; Anadolu Yakası'nda ise Kartal, Aydos Ormanı ve Maltepe'nin yüksek kesimlerinde etkisini göstermeye başlayan kar yağışı akşam saatlerinde il genelinde etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Sabahın erken saatlerinde Trakya'da başlayan kar yağışı İstanbul'da da etkili olmaya başladı. Yağışla birlikte hava sıcaklığının düşmesi beklenen İstanbul'da kar yağışının öğle saatlerinden sonra şiddetini artıracak.

Meteoroloji'nin verilerine göre kar yağışı perşembe günü İstanbul, Bursa ve Kocaeli'nin yanı sıra İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde de etkisini artıracak.

İLGİLİ HABERLER

Helikopter kazasında vefat edenlerin kimlikleri belli olduHelikopter kazasında vefat edenlerin kimlikleri belli olduBakan Akar'dan helikopter kazasına ilişkin açıklamaBakan Akar'dan helikopter kazasına ilişkin açıklamaHelikopter kazası sonrası dünyadan taziye mesajlarıHelikopter kazası sonrası dünyadan taziye mesajları Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!
SIRADAKİ HABER