HaberlerGündemMeteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Meteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Avrupa Yakası'nda Silivri, Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de; Anadolu Yakası'nda ise Kartal, Aydos Ormanı ve Maltepe'nin yüksek kesimlerinde etkisini göstermeye başlayan kar yağışı akşam saatlerinde il genelinde etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Sabahın erken saatlerinde Trakya'da başlayan kar yağışı İstanbul'da da etkili olmaya başladı. Yağışla birlikte hava sıcaklığının düşmesi beklenen İstanbul'da kar yağışının öğle saatlerinden sonra şiddetini artıracak.

Meteoroloji'nin verilerine göre kar yağışı perşembe günü İstanbul, Bursa ve Kocaeli'nin yanı sıra İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde de etkisini artıracak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER