HaberlerGündemMeteoroloji İstanbul için kar yağışı uyarısında bulundu

Meteoroloji İstanbul için kar yağışı uyarısında bulundu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, çarşamba ve perşembe günü İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışının etkili olmasının beklendiğini açıkladı.

Meteoroloji İstanbul için kar yağışı uyarısında bulundu

Açıklamada, İstanbul'da önümüzdeki günlerde hava sıcaklılarının düşeceği ve kar yağışının yeniden başlayacağı belirtildi.

Bugün İstanbul'da gün boyu sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. İl genelinde güney yönlerden esen rüzgârın etkisiyle birlikte sıcaklıkların yer yer mevsim normallerinin üzerine çıkacağı da tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER