HaberlerGündemMeteoroloji'den İstanbul için fırtına uyarısı

Meteoroloji'den İstanbul için fırtına uyarısı

Meteoroloji genel Müdürlüğü, İstanbul'da yarın öğlen saatlerinde kuvvetli rüzgâr ve fırtına beklendiğini duyurarak uyarıda bulundu.

Meteoroloji'den İstanbul için fırtına uyarısı

Güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli rüzgarın, yer yer kuvvetli fırtına (60-90 km/sa) şeklinde esmesi beklendiği belirtilen açıklamada, meydana gelebilecek soba ve baca gazı zehirlenmeleri, ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması gerektiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Ziya Selçuk istifa mı ediyor? iddialarına MEB'den cevapZiya Selçuk istifa mı ediyor? iddialarına MEB'den cevap​Nusaybin’de PKK tarafından katledilen 5’i çocuk 8 köylü mezarları başında anıldı​Nusaybin’de PKK tarafından katledilen 5’i çocuk 8 köylü mezarları başında anıldıŞanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandıŞanlıurfa'da kaçak kınalı keklik avlayan avcı yakalandıTürkiye'de ilk kez bir apartmana "Yeşilay" ismi verildiTürkiye'de ilk kez bir apartmana "Yeşilay" ismi verildiDünya Kudüs Haftası yarın başlıyorDünya Kudüs Haftası yarın başlıyor
SIRADAKİ HABER