HaberlerGündemMeteoroloji'den fırtına uyarısı

Meteoroloji'den fırtına uyarısı

Meteoroloji 8. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Eskişehir, Bursa, Kütahya, Bilecik ve Erzurum'da yarın sabahtan itibaren fırtına etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji'den fırtına uyarısı

Konya, Karaman, Niğde ve Aksaray'da yarın rüzgârın, güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına, bölgenin güneyinde ise kısa süreli kuvvetli ve tam fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise Eskişehir, Bursa, Kütahya ve Bilecik'te rüzgârın "tam fırtına" olarak tabir edilen, saatte 89 ila 102 kilometre hıza ulaşabileceği duyuruldu.

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamada da yarın öğle saatlerinden itibaren Erzurum'un kuzey ilçeleri Pazaryolu, İspir, Tortum ve Uzundere'de kuvvetli rüzgâr beklendiği bildirildi.

Açıklamada, rüzgârın güney ve güneybatıdan fırtına, kısa süreli kuvvetli ve tam fırtına şeklinde eseceğinin tahmin edildiği belirtildi. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER