HaberlerGündemMeteoroloji'den Ege ve Trakya için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji'den Ege ve Trakya için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bu akşamdan itibaren Trakya ve Kıyı Ege için kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği belirtildi.

Meteoroloji'den Ege ve Trakya için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji'den yapılan uyarıya göre; Kıyı Ege’de, İzmir, Manisa, Aydın’ın kıyı ilçeleri, Muğla, Balıkesir’in batı kıyıları ve Trakya’da; Çanakkale, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevrelerinde yerel kuvvetli yağış bekleniyor. İki bölgede meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım düşmesi, ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı uyarıda bulunuldu.

Uyarıda, ani sel, su baskını, yıldırım düşmesi, ulaşımda aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

İLGİLİ HABERLER

100 bin nüfusa düşen haftalık vaka sayısı açıklandı100 bin nüfusa düşen haftalık vaka sayısı açıklandıİçişleri Bakanlığından "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" genelgesiİçişleri Bakanlığından "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" genelgesiİllerin risk durumu nasıl belirlendi?İllerin risk durumu nasıl belirlendi?Hız denetimi sonucu çok sayıda araç trafikten men edildiHız denetimi sonucu çok sayıda araç trafikten men edildiGaziantep Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklamasıGaziantep Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması
SIRADAKİ HABER