HaberlerGündemMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı

Meteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 11 ilde kar yağışı beklendiğini duyurdu, çiğ tehlikesine karşı uyardı.

Meteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı

Meteoroloji tarafından, İç ve doğu kesimlerde kuvvetli buzlanma, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda yüksek kar örtüsünün bulunduğu dik yamaçlarda çığ oluşma riskine karşı uyarı yapıldı.

Yapılan son değerlendirmelere göre Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Muş, Bitlis, Van, Hakkâri, Şırnak, Batman ve Siirt çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının kuzey, iç ve batı bölgelerde 3 ila 5 derece artacağı, doğu bölgelerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Siirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildiSiirt'te PKK mensuplarına ait mühimmat ele geçirildiAlabora olan tekne kazasında kayıp balıkçının cesedine ulaşıldıAlabora olan tekne kazasında kayıp balıkçının cesedine ulaşıldıŞanlıurfa merkezli FETÖ operasyonunda 35 şüpheli yakalandıŞanlıurfa merkezli FETÖ operasyonunda 35 şüpheli yakalandıİstanbul barajlarındaki doluluk oranı yüzde 60 seviyesine yaklaştıİstanbul barajlarındaki doluluk oranı yüzde 60 seviyesine yaklaştıBatman'ın saklı cenneti Ayngebire Şelalesi 4 mevsim cezbediyorBatman'ın saklı cenneti Ayngebire Şelalesi 4 mevsim cezbediyor
SIRADAKİ HABER