HaberlerGündemMeryem Uzerli yeni rolü ne olacak?

Meryem Uzerli yeni rolü ne olacak?

Muhteşem Yüzyıl"dan ayrılan Meryem Uzerli ekranlara dönüyor. Güzel oyuncu yeni dizisinde tutkulu bir aşkın kahramanı olacak.

Meryem Uzerli yeni rolü ne olacak?

Muhteşem Yüzyıl"da fırtınalar estiren Meryem Uzerli"nin yeni projesinin detayları gün yüzüne çıktı. Kısa bir süre önce Dubai kökenli MBC şirketiyle el sıkışan Uzerli"nin yeni dizisinde tutkulu bir aşk hikayesi konu edilecek. Uzerli"yi ekranlara geri dönmeye ikna eden şirketin Türkiye temsilcisi 03 Prodüksiyon"un ortağı Saner Ayar, “Meryem kadar kaprissiz bir insan tanımadım” dedi. Mart 2015′te çekimlerin başlayacağını açıklayan Ayar, “Belli bir bölüm anlaşmamız yok. Dizi ne kadar sürerse devam edeceğiz” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER