HaberlerGündemMersin'de Okul Müdürleri Toplantısı

Mersin'de Okul Müdürleri Toplantısı

Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde, 2013-2014 eğitim öğretim yılı sene başı okul müdürleri hazırlık ve değerlendirme toplantısı, Namık Kemal Ortaokulu'nda yapıldı.

Mersin'de Okul Müdürleri Toplantısı
Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde, 2013-2014 eğitim öğretim yılı sene başı okul müdürleri hazırlık ve değerlendirme toplantısı, Namık Kemal Ortaokulu'nda yapıldı.

Kaymakam Mustafa Özarslan başkanlığındaki toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Dağ ve okul müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül ve İlçe Şube Müdürü Nurettin Can'ın yaptığı 2012-2013 eğitim öğretim yılı değerlendirmesinin ardından, 2013-2014 eğitim öğretim yılında, okul öncesi öğrenci kayıtları, 4+4+4 sisteminde ortaöğretime kayıt yaptırmayan öğrencilerin durumları, okul aile birlikleri sene başı iş ve işlemleri, merkezi sistem ortak çalışma takvimi ve yenilenen ortaöğretim kurumları yönetmeliğinin değerlendirilmesi yapıldı.

Özellikle İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül’ün yaptığı sunumda, ilçeler ve okullar bazında ortaokul ve lise sonrası sınav sonuçlarının karşılaştırılmalı değerlendirilmelerinin faydalı olduğunu söyleyen Kaymakam Özarslan, bu karşılaştırmaları okul müdürlerinin kendi öğretmenleri ile paylaşmaları gerektiğini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER