HaberlerGündemMersin genelinde trafik işaretleri denetimleri yapıldı

Mersin genelinde trafik işaretleri denetimleri yapıldı

Mersin’de ihbarlı kırmızı ışık, cep telefonu ve kavşaklarda geçiş önceliği denetimi yapıldı.

Mersin genelinde trafik işaretleri denetimleri yapıldı

Trafik kazalarını önlemek sürücü ve yolcuların trafik güvenliğini arttırmak amacıyla ihbarlı kırmızı ışık, cep telefonu ve kavşaklarda geçiş önceliği ihlallerine yönelik eş zamanlı denetimler gerçekleştirildi.

Toplamda bin 466 sürücü kontrol edildi.

Seyir halinde telefon kullandığı tespit edilen 199 sürücü, kırmızı ışıklara uymayan 243 sürücüye ve trafik işaretleri levhalarına uymadığı tespit edilen bir sürücüye cezai işlem uygulandı. 4 araç trafikten men edildi.

Toplamda 447 trafik kural ihlali tespit edilerek cezai işlem uygulandı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER