HaberlerGündemMersin'de uyuşturucu operasyonu

Mersin'de uyuşturucu operasyonu

Mersin İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı.

Mersin'de uyuşturucu operasyonu

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik yapılan araştırmalar sonucunda Silifke İlçesi Atayurt Mahallesinde uyuşturucu madde kullanan bir şahıs jandarma tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi. Jandarma ekiplerinin uyuşturucunun nereden ve kimden temin edildiğinin tespiti amacıyla soruşturmayı genişlettiği ve uyuşturucu satıcısı bir şahsı tespit ettiği belirtildi.

Açıklamada, Jandarma ekiplerinin yapmış olduğu operasyon ile uyuşturucu satıcısı şüpheli şahsı Silifke ilçesi Kum mahallesinde bulunan evinde yakalayarak gözaltına aldığı ve yakalanan uyuşturucu satıcısı şahsın ev ve iş yerlerinde yaptığı aramada ise 50 gram kubar esrar, 2 gram Bonzai, 5 gram fiş diye tabir edilen içime hazır bonzai ele geçirildiği kaydedildi.

Yakalanan 2 şüpheli şahıs uyuşturucu madde kullanımı, İmal ve Ticareti suçundan sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER