HaberlerGündemMersin'de uyuşturucu operasyonu

Mersin'de uyuşturucu operasyonu

Mersin İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı.

Mersin'de uyuşturucu operasyonu

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik yapılan araştırmalar sonucunda Silifke İlçesi Atayurt Mahallesinde uyuşturucu madde kullanan bir şahıs jandarma tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi. Jandarma ekiplerinin uyuşturucunun nereden ve kimden temin edildiğinin tespiti amacıyla soruşturmayı genişlettiği ve uyuşturucu satıcısı bir şahsı tespit ettiği belirtildi.

Açıklamada, Jandarma ekiplerinin yapmış olduğu operasyon ile uyuşturucu satıcısı şüpheli şahsı Silifke ilçesi Kum mahallesinde bulunan evinde yakalayarak gözaltına aldığı ve yakalanan uyuşturucu satıcısı şahsın ev ve iş yerlerinde yaptığı aramada ise 50 gram kubar esrar, 2 gram Bonzai, 5 gram fiş diye tabir edilen içime hazır bonzai ele geçirildiği kaydedildi.

Yakalanan 2 şüpheli şahıs uyuşturucu madde kullanımı, İmal ve Ticareti suçundan sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER