HaberlerGündemMerkez Parti Erzurum Başkanlığı'na Mustafa Yapıcı atandı

Merkez Parti Erzurum Başkanlığı'na Mustafa Yapıcı atandı

Teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdüren Merkez Partisi (MEP), Erzurum İl Teşkilatı'nı oluşturdu. Parti il başkanlık görevine Mustafa Yapıcı atandı.

Merkez Parti Erzurum Başkanlığı'na Mustafa Yapıcı atandı
Teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdüren Merkez Partisi (MEP), Erzurum İl Teşkilatı'nı oluşturdu. Parti il başkanlık görevine Mustafa Yapıcı atandı.

22 ilde resmi yapılanmasını tamamlayan MEP, eylül sonunda ülke genelinde teşkilatlanmasını tamamlayacak. MEP Erzurum teşkilatını oluşturdu. İl Başkanlığı'na iş adamı Mustafa Yapıcı getirildi.

MEP'in Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Haluk Pirimoğlu, gelecek yıl yapılacak genel seçimlere katılacaklarını ifade etti. Pirimoğlu, iktidara geleceklerini iddia ederek, "Şu anda teşkilatlandığımız il sayısı 22’ye ulaştı. Bu sayının ay sonuna kadar tüm illeri kapsayacağını umuyoruz. 2015 seçimlerine hem Erzurum’da hem de diğer illerde iddialıyız. Türkiye’de yeni bir siyasi anlayış başlamıştır. Bu yeni siyasi anlayış iktidara doğru emin adımlarla ilerleyecektir. Görülecek ki, vatandaşlarımızın desteği ile Merkez Parti 2015 seçimlerinde iktidarın en büyük adayı olacaktır. Erzurum’luların il başkanlığımıza ve partimize göstermiş olduğu desteğe teşekkür ediyoruz. İyi bir ekip kurduğumuza inanıyoruz. Kurduğumuz bu kadrolarla iktidar yolumuz, iktidar yoludur" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER