HaberlerGündemMerhum Fesih Güler'in annesi de vefat etti

Merhum Fesih Güler'in annesi de vefat etti

​Covid-19 nedeniyle 18 Ağustos 2020'de vefat eden Fesih Güler Hoca'nın, babasının ardından annesiPiroz Güler de aynı hastalığın etkisiyle bugün Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Merhum Fesih Güler'in annesi de vefat etti

Kalp ve akciğer rahatsızlıkları bulunan Piroz Güler (77), tedavi gördüğü Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etti.

Geçtiğimiz Kasım ayında Coronavirus teşhisi konan Piroz Güler, bir süre tedavi görmüş, iyileştikten sonra da taburcu olmuştu.

Kalp ve akciğer gibi rahatsızlıkları da bulunan anne Güler, 19 Şubat Cuma günü kontrol amaçlı gittiği hastanede rahatsızlanmış bunun ardından Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakıma alınmıştı. Anne Güler, solunum güçlüğü çektiği için entübe edilmişti.

Anne Güler'in, akşam saatlerine doğru rahatsızlığının arttığı, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği belirtildi.

Anne Güler'in naaşının, cenaze işlemlerinin ardından memleketi Çınar'da defnedileceği öğrenildi.

Anne Güler'in oğlu Fesih Güler Hoca (49) 18 Ağustos 2020'de, eşi Hacı Hüseyin Güler (74) ise 21 Kasım 2020'de Coronavirus nedeniyle vefat etmişti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER