HaberlerGündemMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepki

Memur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepki

Memur-Sen, bazı medya organlarında "tüm memurlara seyyanen 100 lira zam istendiği" yönünde çıkan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirtti.

Memur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepki

Memur-Sen Konfederasyonu resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada bazı medya organlarında çıkan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını, söz konusu art niyetli yayınları kınadıklarını belirtti.

Yapılan açıklamada, "FOX TV ve Cumhuriyet gazetesinin de olduğu bazı medya organlarınca; 'MEMUR-SEN hükümetten tüm memurlara 100 TL zam istedi' minvalinde gerçekten uzak habere başvurulmuştur. Art niyetli yayını kınıyor, sorumlu davranışın gereği olarak yanlışı telafiye davet ediyoruz." denildi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüMESOB Başkanı Keskin müşteri kabul eden müesseselere uyarılarda bulunduMESOB Başkanı Keskin müşteri kabul eden müesseselere uyarılarda bulunduDeprem sonrası en kritik süreçte neler yapmalıyız?Deprem sonrası en kritik süreçte neler yapmalıyız?Güneş Adası'nda mahsur kalan 33 kişi kurtarıldı Güneş Adası'nda mahsur kalan 33 kişi kurtarıldı
SIRADAKİ HABER