HaberlerGündemMemur-sen İl Divan Toplantısı Gerçekleşti

Memur-sen İl Divan Toplantısı Gerçekleşti

Memur-Sen Kırşehir İl Divan toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Memur-sen İl Divan Toplantısı Gerçekleşti
Memur-Sen Kırşehir İl Divan toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Memur-Sen Kırşehir Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Ali Rıza Aka, toplantıda yaptığı konuşmada ‘Memur-Sen'in, 4 bin 280 üye ile Kırşehir'deki en büyük konfedarsyondur’ dedi.

Aka, "Kırşehir'de Memur-Sen, Mayıs 2013 mutabakatlarında 4 bin 280 üye ile en büyük konfederasyondur. Memur-Sen medeniyet değerlerini yaşatmak için, insan hak ve onurunu üstün tutmak için, mazlumun yanında olmak için, çalışanların sorunlarını çözmek ve haklarını geliştirmek için, barış ve kardeşlik için,demokratik ve özgür bir Türkiye için rahmetli başkanımız Mehmet Akif İnan ve arkadaşları tarafından kurulmuş ve bizlere miras bırakılmıştır. Bizler bu soylu mücadeleyi bundan sonra da daha çok gayret ederek devam ettireceğiz. Çalışacağız, bir olacağız, beraber olacağız, diri olacağız. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Allah hepimizin yardımcısı olsun" şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Birçok suçtan aranması bulunan şahıs yakalandıBirçok suçtan aranması bulunan şahıs yakalandıTemiz Toplum Derneği: Devlet evsizler için kalıcı çözüm sağlamalıTemiz Toplum Derneği: Devlet evsizler için kalıcı çözüm sağlamalıVan Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan iş yerlerine kira kolaylığıVan Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan iş yerlerine kira kolaylığıPopülizm nedir? Popülizmin tarihçesi nereye dayanır?Popülizm nedir? Popülizmin tarihçesi nereye dayanır?Batman'da iki aile arasındaki husumet sona erdiBatman'da iki aile arasındaki husumet sona erdi
SIRADAKİ HABER