HaberlerGündemMedcezir dizisi oyuncusu Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi kim?

Medcezir dizisi oyuncusu Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi kim?

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy arasında yıldırım hızıyla başlayan aşk çabuk küllendi. 22 Haziran-10 Temmuz arasında Amerika ve Meksika tatili yapan sevgililer dönüşte ayrılık kararı aldı. Serenay Sarıkaya yeni sevgiliyi de vakit kaybetmeden buldu.

Medcezir dizisi oyuncusu Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi kim?

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy arasında yıldırım hızıyla başlayan aşk çabuk küllendi. 22 Haziran-10 Temmuz arasında Amerika ve Meksika tatili yapan sevgililer dönüşte ayrılık kararı aldı.  Serenay Sarıkaya yeni sevgiliyi de vakit kaybetmeden buldu.

Yeni erkek arkadaşı gerçekten "Yaman". Serenay, Nedret-Ali Zafer Taciroğlu"nun oğlu Yaman ile önceki gün Taksim"de bir kafede görüntülendi. Yaman Taciroğlu, Serenay Sarıkaya ile buluşmaya eli boş gelmedi. Bir buket çiçek getirdi. Bu sırada Serenay Sarıkaya"nın bir hayranı ikiliyi baş başa görüntüleyip Twitter hesabından paylaştı.

İLGİLİ HABERLER

Şehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı
SIRADAKİ HABER