HaberlerGündemMAZLUMDER Diyarbakır Şubesi Başkanlığı'na yeniden Av. Mahmut Aytekin seçildi

MAZLUMDER Diyarbakır Şubesi Başkanlığı'na yeniden Av. Mahmut Aytekin seçildi

​Birinci Olağan Kongresi yapılan MAZLUMDER Diyarbakır Şubesi'ne oy birliğiyle Av. Mahmut Aytekin başkan oldu.

MAZLUMDER Diyarbakır Şubesi Başkanlığı'na yeniden Av. Mahmut Aytekin seçildi

MAZLUMDER Diyarbakır Şubesi üyelerinin katılım gösterdiği genel kurul toplantısı, faaliyet raporunun sunulması ve oylanması ile başladı.

Salgın nedeniyle uzun bir aradan sonra bir araya gelen MAZLUMDER Diyarbakır Şubesi üyeleri yeni yönetimi şekillendirdi.

Şube Başkanı Av. Mahmut Aytekin yeniden oy birliğiyle başkan olarak seçildi.

MAZLUMDER Diyarbakır Şubesi tarafından kongreye ilişkin yapılan açıklamada "Yönetimin şekillenmesinden sonra üyelerimizin dilek ve temennileri ile genel kurulumuzu sonlandırdık. İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği Diyarbakır Şubesi olarak; 28 Mart 2021 tarihinde yapmış olduğumuz 1. Olağan Genel Kuruluna katılan herkese teşekkür ederiz." denildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER