HaberlerGündemMaske takmayan şahsı uyaran müezzin darp edildi

Maske takmayan şahsı uyaran müezzin darp edildi

Malatya Merkez Battalgazi ilçesinde filyasyon ekibinde görevli müezzin kayyım İsmail Gümüş, maske takmadığı için uyardığı şahıs tarafından saldırıya uğradı.

Maske takmayan şahsı uyaran müezzin darp edildi

Battalgazi İlçesi Tandoğan Camii Müezzin Kayyımı İsmail Gümüş, Malatya Valiliğince esnaf ve sivil halkın maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulmasını denetlemek üzere filyasyon ekibinde görevlendirilmişti.

Gümüş, dün görevi sırasında maske takmadığı için uyardığı şahıs tarafından fiziki saldırıya uğradı.

Saldırının ardından şikayetçi olmak için telefonla polisi aramaya çalışan Gümüş, aynı şahıs tarafından tekrar saldırıya uğradı. Saldırgan tarafından telefonu kırılarak kullanılmaz hale gelen Gümüş, saldırgan hakkında suç duyurusunda bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER