HaberlerGündemMarmaris'te İtfaiyeciler Pasta Kesti

Marmaris'te İtfaiyeciler Pasta Kesti

Marmaris'in Armutalan Beldesi'nde 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” dolayısıyla, pasta kesildi.

Marmaris'te İtfaiyeciler Pasta Kesti
Marmaris'in Armutalan Beldesi'nde 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” dolayısıyla, pasta kesildi.

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü 25 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” dolayısıyla, belediye itfaiye erleriyle bir araya geldi. İtfaiyecilerin haftasını kutlayan Başkan Ünlü, İtfaiye’nin ve İtfaiyecinin bir toplum için önemine değinerek, “Bir yangın olayında, deprem, sel baskını gibi doğal afetlerde yanımızda hep itfaiyeci kardeşlerimizi görürüz. Onlar bizim can ve mal güvenliğimiz için kendi canlarını tehlikeye atarak kutsal bir görev yürütmektedirler. Ayrıca kentimiz ormanla iç içe olduğu için sık sık orman yangını olmakta ve itfaiyemiz anında müdahale ederek büyük yangınları engellemekteler. Özellikle son bir ayda hafta sonlarında bölgemizde yangınlar çıkmakta. Ama itfaiyecilerimiz anında müdahale ederek yangını söndürüyorlar. İtfaiyeci arkadaşlara gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması
SIRADAKİ HABER