HaberlerGündemMardin Valisi Demirtaş’tan “Yaşlılar Haftası” ziyareti

Mardin Valisi Demirtaş’tan “Yaşlılar Haftası” ziyareti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

Mardin Valisi Demirtaş’tan “Yaşlılar Haftası” ziyareti

Her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle 13 Mart Mahallesinde ikamet eden İzzettin ve Hasbiye Sadioğlu çiftini beraberindeki Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Mehmet Zeki Eryarsoy ile ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Sadioğlu çiftiyle yakından ilgilenerek bir süre hasbihal edip, taleplerini dinledi.

Baş tacı yaşlıların sağlığını korumak amacıyla içerisinde bulunan salgın nedeniyle kendileriyle çok fazla bir araya gelmemenin üzüntüsünü yaşadığını belirten Vali Demirtaş, “Sosyal devlet olmanın gerektirdiği sorumluluk bilinciyle yaşlılarımızın tüm taleplerini, sıkıntılarını gidererek hayatlarını kolaylaştırma konusunda gerek Valilik olarak gerekse Büyükşehir Belediyesi olarak tüm gayreti gösteriyoruz. Yaşlılarımızın, engellilerimizin ve yardıma muhtaç olan tüm vatandaşlarımızın daima yanlarında olacağız.” dedi.

Yapılan ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Hasbiye ve İzzettin Sadioğlu çifti, Vali Demirtaş’a teşekkür etti.

Ziyaret, Vali Demirtaş’ın Hasbiye ve İzzettin Sadioğlu’na sağlıklı, huzurlu ve hayırlı ömürler geçirmeleri temennisinde bulunmasının ardından son buldu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER