HaberlerGündemMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyor

Mardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyor

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, yapılan çalışmaları, planlanan projeleri yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere her hafta sonu bir dizi ziyaret gerçekleştiriyor.

Mardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyor

Sabah erken saatlerde ilgili daire başkanları ve kurum müdürleri ile sahaya çıkan Vali Demirtaş, hem yapılan çalışmaları yerinde gözlemliyor hem de planlanan projelerin takibini bizzat kendisi yapıyor.

Vali Demirtaş ilk olarak Mardin Orman Fidanlık Şefliğine giderek yetkililerden bilgiler aldı.

Mardin Artuklu Üniversitesi ve Diyarbakır Kapı Katlı Otoparkına yapılması planlanan alternatif yol çalışmaları ile ilgili Artuklu Üniversitesi Rektörü İbrahim Özcoşar ve Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan’dan bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, buradan da Kasımiye Medresesi etrafında bulunan açık hava sineması alanında incelemelerde bulundu.

Daha sonra Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı ile birlikte ilçede yapılması planlanan “Seyir Terası Projesi” ile ilgili yer incelemesinde bulunmak üzere Şeyh Şaran Tepesine çıkan Vali Demirtaş, buradan da Savur’a giderek İlçede yapılacak olan pazar yeri, otopark ve toplu konut alanlarında ilgili kişilerden bilgi aldı.

Son olarak Savur kaymakamı Muhmmed Kaya ile beraber ilçede Haluk Sabah ve Çetin Sabah kardeşlere ait Mavi Bahçeyi de ziyaret eden Vali Demirtaş, kereste üretimi yapan vatandaşlar ile de bir araya geldi.

Ziyaretlerde Vali Demirtaş’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Genel Sekreter Yardımcıları Abdullah Yenigün ile Ahmet Seydaoğulları, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Abdulbaki Turğut, Sağlık İşleri Daire Başkanı Adil Alan ve Kültür Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanı Abdurrahman Şahin’de eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER