HaberlerGündemMardin sokağa çıkma yasağına uydu Vali Demirtaş evde kalan vatandaşlara teşekkür etti

Mardin sokağa çıkma yasağına uydu Vali Demirtaş evde kalan vatandaşlara teşekkür etti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, sokağa çıkma yasağına uyarak evde kalan vatandaşlara teşekkür etti.

Mardin sokağa çıkma yasağına uydu Vali Demirtaş evde kalan vatandaşlara teşekkür etti

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında ülke genelinde uygulanan ve pazartesi 05.00'te sona erecek hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Mardin'de cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.

Kent genelinde kısıtlamaya uyulduğu gözlenirken polis ekipleri de rutin denetimlerini sürdürdü.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş da sokağa çıkma yasağına uyarak evde kalan vatandaşlara teşekkür etti.

Vali Demirtaş, “Kıymetli hemşehrilerim, sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara uyarak evlerinizde kaldığınız için teşekkür ederim. Kadim şehrimizin cadde ve sokakları yeniden dolacak. Sağlıklı, güzel günler için şimdi sabretme zamanı.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER