HaberlerGündemMardin İpekyolu’nda seyir halindeki tanker alev alarak yandı

Mardin İpekyolu’nda seyir halindeki tanker alev alarak yandı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde uluslararası İpekyolu üzerinde seyir halindeki tanker alev alarak yandı.

Mardin İpekyolu’nda seyir halindeki tanker alev alarak yandı

Sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen tanker, uluslararası İpekyolu üzerinde, Kumlu Mahallesi yakınlarında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı alev aldı.

Tanker sürücüsü araçtan çıkmayı başarırken tanker alevler içinde kaldı.

Jandarma ekipleri İpekyolu'nu trafiğe kapatırken alevlere Mardin Büyükşehir Belediyesine bağlı Kızıltepe itfaiye ekibi müdahale etti.

İtfaiye ekiplerinin uzun çabaları sonucu yangın kontrol altına alınabildi. İtfaiye alevler kontrol altına alındıktan sonra tankerde soğutma çalışmaları yaptı.

Yangın nedeniyle İpekyolu'nda uzun araç kuyrukları da oluşurken trafik tek şeritten verilmeye başlandı.

Tankerde maddi hasar oluşurken yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER