HaberlerGündemMardin’in tarihi caddelerinde dezenfekte çalışmaları sürüyor

Mardin’in tarihi caddelerinde dezenfekte çalışmaları sürüyor

Mardin merkez Artuklu ilçesindeki tarihi Birinci Caddesinde yıkama ve dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Mardin’in tarihi caddelerinde dezenfekte çalışmaları sürüyor

Vali Mahmut Demirtaş’ın talimatları doğrultusunda Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığı ile Sağlık İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, rutin bir şekilde tarihi Birinci Caddedeki yıkama ve dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı sokak ve kaldırılmaları köpüklü su ile yıkayan ekipler, özellikle hafta sonu yaşanan turist hareketliliğini de göz önünde bulundurarak ortak alanları büyük bir titizlikle dezenfekte etti.

Vatandaşların sağlığını korumak için salgınla mücadelenin etkin bir şekilde yürütüldüğünü belirten Vali Demirtaş, kentin en kalabalık caddesi konumunda bulunan cadde de ekiplerin, mesai menfuru gözetmeksizin çalıştıklarını söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER