HaberlerGündemMardin’de yolcu otobüsünden esrar çıktı

Mardin’de yolcu otobüsünden esrar çıktı

Mardin’de yapılan yol kontrol uygulamasında yolcu otobüsü ile ticari takside uyuşturucu ele geçirildi. Olaylarda 3 kişi gözaltına alındı.

Mardin’de yolcu otobüsünden esrar çıktı

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan yol kontrol ve araması esnasında durdurulan yolcu otobüsü ile ticari takside uyuşturucu ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, yol kontrol ve araması esnasında durdurulan ve uyuşturucu madde arama köpeği SABUH ile yolcu otobüsünde yapılan aramada 3 gram esrar ele geçirildi.  Ele geçirilen esrarın otobüste yolcu olarak bulunan F.A’ya ait olduğunun tespit edilmesi üzerine “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Bulundurma” suçundan gözaltına alındı.

Artuklu ilçesine bağlı Yüce Mahallesi mevkiinde müşterek icra edilen yol kontrol ve araması esnasında durdurulan ticari takside yolcu olarak bulunan C.Y ve S.A isimli şahısların üstünde yapılan aramada 1,61 gram metamfetamin, 3,43 gram esrar ile esrar kullanma aparatı BONG ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemeler muhafaza altına alınırken C.Y ve S.A isimli şahısların “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Bulundurma” suçundan jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER