HaberlerGündemMardin’de firari iki hükümlü yakalandı

Mardin’de firari iki hükümlü yakalandı

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucu haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari iki hükümlü, yakalanarak cezaevine konuldu.

Mardin’de firari iki hükümlü yakalandı

Alınan bilgiye göre, jandarma ekiplerinin sorumluluk bölgesi nüfusuna kayıtlı olup çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalamaya yönelik çalışmaları sürüyor.

Yapılan çalışmalar sonucu Kızıltepe ilçesi Sürekli Mahallesinde ikamet eden ve “Yol kesmek sureti ile yağma” suçundan kesinleşmiş 5 yıl 4 ay hapis cezası bulunan M.S ile “Resmi belgede sahtecilik” suçundan aranan ve 5 yıl hapis cezası olan M.B, Kızıltepe İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Jandarmadaki işlemleri tamamlanan M.S ve M.B’nin çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER