HaberlerGündemMardin’de Covid-19 denetimleri sürüyor

Mardin’de Covid-19 denetimleri sürüyor

Mardin merkez ve ilçelerinde 300 jandarma personelin katılımıyla 178 işyeri, 67 umuma açık yer, 985 özel ve toplu taşıma aracı denetlenirken 2 bin 332 vatandaşa da mevcut risk durumunun korunması adına uyarılarda bulunuldu.

Mardin’de Covid-19 denetimleri sürüyor

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan "Dinamik Denetim Süreci" konulu genelge kapsamında Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sorumluluk alanlarında denetim gerçekleştirdi.

Jandarma ekipleri tarafından Mardin ve ilçelerinde 300 personelin katılımıyla 178 işyeri, 67 umuma açık yer, 985 özel ve toplu taşıma aracı denetlendi.

2 bin 332 vatandaşa da mevcut risk durumunun korunması ve daha riskli durumların yaşanmaması adına maske, mesafe ve hijyen kuralları tekrar hatırlatarak bilgilendirmelerde bulunuldu.

Kontrollü normalleşme döneminde kuralların önemini dile getiren jandarma ekipleri, "kurallara uyarak bu süreci birlikte atlatacağız" mesajı verdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER