HaberlerGündemMardin’de Covid-19 denetimleri sürüyor

Mardin’de Covid-19 denetimleri sürüyor

Mardin merkez ve ilçelerinde 300 jandarma personelin katılımıyla 178 işyeri, 67 umuma açık yer, 985 özel ve toplu taşıma aracı denetlenirken 2 bin 332 vatandaşa da mevcut risk durumunun korunması adına uyarılarda bulunuldu.

Mardin’de Covid-19 denetimleri sürüyor

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan "Dinamik Denetim Süreci" konulu genelge kapsamında Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sorumluluk alanlarında denetim gerçekleştirdi.

Jandarma ekipleri tarafından Mardin ve ilçelerinde 300 personelin katılımıyla 178 işyeri, 67 umuma açık yer, 985 özel ve toplu taşıma aracı denetlendi.

2 bin 332 vatandaşa da mevcut risk durumunun korunması ve daha riskli durumların yaşanmaması adına maske, mesafe ve hijyen kuralları tekrar hatırlatarak bilgilendirmelerde bulunuldu.

Kontrollü normalleşme döneminde kuralların önemini dile getiren jandarma ekipleri, "kurallara uyarak bu süreci birlikte atlatacağız" mesajı verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER