HaberlerGündemMardin’de aranan 4 zanlı yakalandı

Mardin’de aranan 4 zanlı yakalandı

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yapmış olduğu teknik ve fiziki takip sonucu biri 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası, üçü de 3’er yıl 4’er ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan firari 4 zanlıyı yakaladı.

Mardin’de aranan 4 zanlı yakalandı

Alınan bilgiye göre, Mardin İl Jandarma ekiplerinin sorumluluk bölgesi nüfusuna kayıtlı olup çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalamasına yönelik çalışmalar sürüyor.

Çalışmalar kapsamında, Kızıltepe ilçesi Elbeyli Mahallesi’nde ikamet eden Cebir, Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılmak” suçundan aranan ve kesinleşmiş 5 yıl hapis cezası bulunan M.H.A, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Yine aynı köyden aynı suçtan dolayı aranan ve haklarında 3'er yıl 4'er ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Y, M.Y ve K.Y isimli şahıslar da jandarmanın operasyonu ile yakalandı ve gözaltına alındı.

Jandarmadaki işlemleri tamamlanan 4 zanlının da çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanarak cezaevine gönderildikleri bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandıBitlis'te 83 düzensiz göçmen yakalandıTürkiye genelinde av sezonu kapandıTürkiye genelinde av sezonu kapandıBitlis'te düşen helikopterin enkaz kaldırma çalışması tamamlandıBitlis'te düşen helikopterin enkaz kaldırma çalışması tamamlandıSağlık Bakanı Koca Kılıçdaroğlu’nun aşı iddialarına cevap verdiSağlık Bakanı Koca Kılıçdaroğlu’nun aşı iddialarına cevap verdiTürkiye'de 64 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 64 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
SIRADAKİ HABER