HaberlerGündemMardin’de aranan 4 zanlı yakalandı

Mardin’de aranan 4 zanlı yakalandı

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yapmış olduğu teknik ve fiziki takip sonucu biri 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası, üçü de 3’er yıl 4’er ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan firari 4 zanlıyı yakaladı.

Mardin’de aranan 4 zanlı yakalandı

Alınan bilgiye göre, Mardin İl Jandarma ekiplerinin sorumluluk bölgesi nüfusuna kayıtlı olup çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalamasına yönelik çalışmalar sürüyor.

Çalışmalar kapsamında, Kızıltepe ilçesi Elbeyli Mahallesi’nde ikamet eden Cebir, Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılmak” suçundan aranan ve kesinleşmiş 5 yıl hapis cezası bulunan M.H.A, İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Yine aynı köyden aynı suçtan dolayı aranan ve haklarında 3'er yıl 4'er ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Y, M.Y ve K.Y isimli şahıslar da jandarmanın operasyonu ile yakalandı ve gözaltına alındı.

Jandarmadaki işlemleri tamamlanan 4 zanlının da çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklanarak cezaevine gönderildikleri bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER