HaberlerGündemMardin’de 12 ayrı hırsızlık suçu bulunan şahıs suçüstü yakalandı

Mardin’de 12 ayrı hırsızlık suçu bulunan şahıs suçüstü yakalandı

Mardin'de 12 ayrı suçtan kaydı bulunan şahıs, çaldığı motosikletle birlikte yakalandı.

Mardin’de 12 ayrı hırsızlık suçu bulunan şahıs suçüstü yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinden çaldığı motosikleti Mardin’in Derik ilçesine getireceği tespit edilen K.Ö, Derik İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından takibe alındı.

12 ayrı hırsızlık suçundan kaydı bulunan zanlı, motosikletle Üçyol istikametinden Derik istikametine gelirken durduruldu.

Plakaları sökülmüş motosikletin yapılan kontrolünde Viranşehir nüfusuna kayıtlı Y.K isimli şahsa ait olduğu tespit edildi.

Motosiklet sahibine teslim edilirken K.Ö’nün ise yapılan üst aramasında 2 gram metamfetamin ele geçirildi.

Çaldığı motosikletle yakalanan şahıs “hırsızlık ve uyuşturucu madde bulundurma, kullanma veya satın alma” suçlarından gözaltına alındı.

12 ayrı hırsızlık suçundan kaydı bulunan zanlının jandarmadaki işlemleri sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER