HaberlerGündemManisa'da zabıtalar seyyar satıcılara göz açtırmayacak

Manisa'da zabıtalar seyyar satıcılara göz açtırmayacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi seyyar satıcılara karşı geniş kapsamlı bir çalışma başlattı.

Manisa'da zabıtalar seyyar satıcılara göz açtırmayacak
Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi seyyar satıcılara karşı geniş kapsamlı bir çalışma başlattı.

Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, kanuni olarak işlerini yapan esnafın korunması adına seyyar satıcılara göz açtırmayacaklarını söyledi. İra, zabıta şube müdürleri, personel müdürleri, amir ve komiserlerle toplantı yaparak, bayram öncesi seyyar satıcılara karşı geniş kapsamlı çalışma ve operasyon yapılması talimatı verdi. Büyükşehir Belediyesi olarak vergisini, kirasını, sigortasını yatıran esnafların korunması için seyyar satıcılara müsamaha gösterilmeyeceğini belirten Daire Başkanı İra, “Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlarımızın alışverişini esnaflardan yapabilmesi için seyyar satıcılara yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arife günü ilerleyen saatlere kadar bu çalışmamız devam edecek. Vatandaşlarımızdan da ricamız, alışverişini kayıtdışı yerlerden yapmaması. Görülen olumsuzluklarda, Alo 153 zabıta hattımızı arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Biz esnafımızı korumak ve Manisamız'ı çirkin görüntülerden kurtarmak için görev başındayız.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, "Aileye yönelik hizmetleri ileri noktaya taşımalıyız"Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, "Aileye yönelik hizmetleri ileri noktaya taşımalıyız"Diyanet Sen’den öğrenci ve velilere seçmeli ders çağrısıDiyanet Sen’den öğrenci ve velilere seçmeli ders çağrısıTürk Diyanet Vakıf-Sen’den İncil gönderilen aileye Kur’an-ı Kerim hediyesiTürk Diyanet Vakıf-Sen’den İncil gönderilen aileye Kur’an-ı Kerim hediyesiKar yağışı Ağrı’da hayatı durma noktasına getirdiKar yağışı Ağrı’da hayatı durma noktasına getirdiŞanlıurfa'da 8 yıldır aranan cinayet zanlısı yakalandıŞanlıurfa'da 8 yıldır aranan cinayet zanlısı yakalandı
SIRADAKİ HABER