HaberlerGündemMalatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan İLKHA temsilciğini ziyaret etti

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan İLKHA temsilciğini ziyaret etti

Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan İlke haber Ajansı (İLKHA) Malatya Temsilciğini ziyaret etti.

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan İLKHA temsilciğini ziyaret etti

İLKHA Malatya Temsilcisi Mehmet Aslan tarafından karşılanan Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, yaklaşık bir yıl önce açılan temsilciliğin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Malatya Ticaret Borsası çalışmaları ile ajansın çalışmaları konuşuldu.

İlke Haber Ajansını yakından takip ettiğini ve ajansın güzel haberlere imza attığını söyleyen Özcan, ajans ve çalışanlarına yayın hayatında başarılar diledi.

Ajansın misyon ve vizyonu hakkında Özcan'a bilgi veren Malatya Temsilcisi Mehmet Aslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Önlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıÖnlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştü
SIRADAKİ HABER