HaberlerGündemMalatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan İLKHA temsilciğini ziyaret etti

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan İLKHA temsilciğini ziyaret etti

Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan İlke haber Ajansı (İLKHA) Malatya Temsilciğini ziyaret etti.

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Özcan İLKHA temsilciğini ziyaret etti

İLKHA Malatya Temsilcisi Mehmet Aslan tarafından karşılanan Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, yaklaşık bir yıl önce açılan temsilciliğin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Malatya Ticaret Borsası çalışmaları ile ajansın çalışmaları konuşuldu.

İlke Haber Ajansını yakından takip ettiğini ve ajansın güzel haberlere imza attığını söyleyen Özcan, ajans ve çalışanlarına yayın hayatında başarılar diledi.

Ajansın misyon ve vizyonu hakkında Özcan'a bilgi veren Malatya Temsilcisi Mehmet Aslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER