HaberlerGündemMalatya merkezli uyuşturucu operasyonunda 17 kişi tutuklandı

Malatya merkezli uyuşturucu operasyonunda 17 kişi tutuklandı

Malatya merkezli Gaziantep ve İzmir'de torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 20 şüpheliden 17'si tutuklanırken, 3 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Malatya merkezli uyuşturucu operasyonunda 17 kişi tutuklandı

10 Mart'ta Malatya merkezli Gaziantep ve İzmir'de torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yapılan eş zamanlı operasyonlarda 20 şüpheli gözaltına alınırken şüphelilerin adreslerinde uyuşturucu madde ve silahlar ele geçirilmişti.

Adli mercilere sevk edilen 20 şüpheliden 17'sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu, 3 şüphelinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER