HaberlerGündemMalatya merkezli uyuşturucu operasyonunda 17 kişi tutuklandı

Malatya merkezli uyuşturucu operasyonunda 17 kişi tutuklandı

Malatya merkezli Gaziantep ve İzmir'de torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 20 şüpheliden 17'si tutuklanırken, 3 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Malatya merkezli uyuşturucu operasyonunda 17 kişi tutuklandı

10 Mart'ta Malatya merkezli Gaziantep ve İzmir'de torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yapılan eş zamanlı operasyonlarda 20 şüpheli gözaltına alınırken şüphelilerin adreslerinde uyuşturucu madde ve silahlar ele geçirilmişti.

Adli mercilere sevk edilen 20 şüpheliden 17'sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu, 3 şüphelinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER