HaberlerGündemMalatya merkezli "torbacı" operasyonunda 20 şüpheli yakalandı

Malatya merkezli "torbacı" operasyonunda 20 şüpheli yakalandı

Malatya merkezli Gaziantep ve İzmir'de torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yapılan eş zamanlı operasyonda 20 şüpheli gözaltına alınırken şüphelilerin adreslerinde uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi.

Malatya merkezli "torbacı" operasyonunda 20 şüpheli yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, Malatya merkezli Gaziantep ve İzmir'de torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik; yapılan eş zamanlı planlı operasyon kapsamında 20 şüphelinin gözaltına alındığı kaydedildi.

Şüpheliler ile birlikte; 450 adet yeşil reçeteye tabi hap, 136 gram metamfetamin, 280 gram sentetik kannabinoid, 28 gram esrar, 2 adet ecstasy hap 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet pompalı tüfek ele geçirildiği belirtilen açıklamada, gözaltına alınan şüphelilerin adli makamlara sevk edileceği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER