HaberlerGündemMalatya İnönü Üniversitesinde 14 akademisyenin ataması yapıldı

Malatya İnönü Üniversitesinde 14 akademisyenin ataması yapıldı

​İnönü Üniversitesinde akademik yükseltme hakkı kazanan 4'ü Profesör, 10'u Doçent olmak üzere 14 akademisyen düzenlenen törenle cübbe giydirilerek atamaları yapıldı.

Malatya İnönü Üniversitesinde 14 akademisyenin ataması yapıldı

İnönü Üniversitesi Rektörlük binasında düzenlenen törende, akademisyenlerin cübbelerini giydiren İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, hocaları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Rektör Kızılay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün atamasını yaparak cübbe giydirdiğimiz; Prof. Dr. Yusuf Batar (Din eğitimi), Prof. Dr. Neslihan Şimşek (Endodonti), Prof. Dr. Mustafa Habil Gürsoy (Topoloji), Prof. Dr. Veysel Özdemir (Hadis), Doç. Dr. Erol Karaaslan (Anestezi), Doç. Dr. İsmail Kürşat Gökçe (Yenidoğan), Doç. Dr. Recep Uçar (Din eğitimi), Doç. Dr. Murat Şimşek (Biyomedikal), Doç. Dr. Bilal Şenol (Bilgisayar yazılım), Doç. Dr. Servet Yolbaş (Romatoloji), Doç. Dr. Seyhan Çıtlık Sarıtaş (İç hastalıkları hemşireliği), Doç. Dr. Şuayip Burak Duman (Ağız diş radyolojisi), Doç. Dr. Yaşar Ayaz (İnşaat mekanik) Doç. Dr. Fatma İnce (Ortaçağ tarihi) Hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." İfadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

AİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldı
SIRADAKİ HABER