HaberlerGündemMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya Valiliği, gece yarısından yarın saat 15.00'e kadar özellikle kuzey ilçelerinde olmak üzere Malatya merkezde şiddetli rüzgâr ve fırtınanın beklendiğini kaydetti.

Malatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı

Malatya Valiliği, Meteoroloji Müdürlüğünün Malatya için yaptığı şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısına ilişkin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Paylaşımda, gece yarısından saat 15.00'e kadar Arapgir, Arguvan, Hekimhan ve Kuluncak ilçelerinde kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın beklendiği, rüzgarın şehir merkezinde de etkili olacağı ancak belirtilen kuzeydeki ilçelerde daha kuvvetli eseceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Batman’ı avantajlı hale getirecekHayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Batman’ı avantajlı hale getirecekRefüje çıkan aracın sürücüsü yaralandıRefüje çıkan aracın sürücüsü yaralandıKuzuların anneleriyle buluşma sevinciKuzuların anneleriyle buluşma sevinciBağlar'da bir yıl içinde 4 milyon 728 bin ambalaj atığı toplandıBağlar'da bir yıl içinde 4 milyon 728 bin ambalaj atığı toplandıİş yerine silahı saldırı: 3 ağır yaralıİş yerine silahı saldırı: 3 ağır yaralı
SIRADAKİ HABER